Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony
Zapraszam na stand-up
 
 
 

Gdzie na stand-up w krakowie?

Adres: Nadwiślańska 1, 30-527 Kraków

 

Kto występuje?

Marcin Zbigniew Wojciech z testami nowego programu stand-up

 

 

 

Pierszy odcinek 14 lutego o godzinie 20:00 na mojej stronie internetowej.
Tu link do programu:
https://www.marcinwojciech.pl/mzw-show/

Przyznam szczerzę, że nie mam doświadczenia w tworzeniu tego typu programów, niezwykle cieżko jest nagrywać komedię bez publiczności. Wyłożyło się na tym już kilku komików. Streamy, online stand-up wychodziły do tej pory powiedzmy sobie szczerze dość sucho, głownie dlatego, że bez udziału publki. Tutaj którtki fragment jednego z moich ulubionych serial ,,Friends” bez rekacji publiczności.

Mam nadzieję, że metodą prób i błędów uda mi się wypracować swój unikalny format, że Wam się spodoba i będę mógł go nagrywać regularnie. Dzięki, albo przez pandemię mam napisanych kilkanascie scenariuszy filmów komediowych. Siedem filmów komediowy mam już nagranych. Klika pojawi się w pierwszym odcinku 14.02.21 r. , a nastepny odcinek planuje 8 marca na dzień kobiet.

Program będzie składał się z kilku stały punktów programu, tak jak wspomniałem skecze komediowe, stand-up, parodie oraz anegodotka od gościa. W pierwszym odcinku również stand-up o kopciuchach czyli o bardzo ciekawej akcji społecznej mającej na selu uświadamianie ludzi na temat ekologi i dbania o czyste powietrze. Akja nazywa się Karny Kopcuch czyli coś w stylu Karny Kutas. 1 etap do zgłaszanie kopciuchów, edukacja właściciela kopciucha, pomoc w uzyskaniu dofinansowania, a jeżeli to nie pomaga zgałszanie do odpowiednich służb.

Zobacz
również

Marcinwojciech.pl © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie: Brand4U

MARCIN
ZBIGNIEW
WOJCIECH