Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Nowe komediowe show na Netflixie ze standuperem Andrew Schulz

Zapraszam na stand-up
 
 
 

Gdzie na stand-up w krakowie?

Adres: Nadwiślańska 1, 30-527 Kraków

 

Kto występuje?

Marcin Zbigniew Wojciech z testami nowego programu stand-up

 

 

 

Netflix ostanio wypuścił nowy stand-up ‘owy show z komikiem Andrew Schulz. Wydaje mi się, że nawet osobą, które znają się na polskiem stand-up ’em Andrew Schulz może nie być super znanny jednak okazuje się, że w 2018 i 2020 roku był komikiem, który miał najwięcej wyświetleń na świecie. Niech nie zmyli Was brzmiące nemiecko nazwisko jestem stand-up ‘erem ze Stanów z Nowego Yorku. Andrew tym razem nie robi swojego show jak typowy stand-up, siedzi w studiu na greescrenie i komentuje rzeczywistość w pandemii. Czy taka forma komediowa, dla stand-up ‘era może się przyjąć? Wydaj mi się, że tak.

Jest mega zabawny, szybki i puenta niejednokrotnie uderza w samo sedno.

Wyrzuca z siebie żarty jak karabin maszynowy, w dużo szybszym tempie niż podczas normalnych występów stand-up z publicznością. Dużo tematów politycznych, publicystyki oraz co najważniejsze dużo komedii związanych z aktualnymi wydarzeniami na świecie. Całość okraszana jest śmiesznymi grafikami, ilustracjami oraz krótkimi animowanymi komediowymi filmami.

Po tym co zobaczyłem w jego komediowym show, mogę powiedzieć, że jestem jego fanem!

Wciągnąłem się w jego show i też dzięki temu zaczałem oglądać więcej jego stand-up’ ów na Youtube. Jeżeli tylko kiedyś będzie możwliość zobaczenia jego występu stand-up na żywo w Krakowie, z pewnością będę chciał kupić bilety, żeby zobaczyć go w akcji, nie na Youtube, ale na prawdziwej stand-up’owej scenie. Polecam Wam obejrzenie jego show, wszystko udsotępnił Netfilx. Jeżeli nie macie dostępu do stand-up na Netflixie to super się skłąda bo ze znajomymi szukamy 12 osoby do złożenia się na konto 🙂

“andrew schulz”,
“andrew schultz”,
“comedy”,
“comedian”,
“stand up”,
“brilliant idiots”,
“flagrant 2”,
“podcast”,
“sports”,
“entertainment”,
“pop culture”,
“commentary”,
“comedy club”,
“near me”,
“jokes”,
“charlamagne”,
“charlemange”,
“breakfast club”,
“interviews”,comedy, marcin zbigniew wojciech, stendup

Zobacz
również

Marcinwojciech.pl © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Wykonanie: Brand4U

MARCIN
ZBIGNIEW
WOJCIECH