Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

7.06.23 Pojedynek STAND-UP Wojciech|Błachnio|kałamaga|jachimek Museum Bytom

60,00

7.06.23 Pojedynek STAND-UP Wojciech|Błachnio|Kałamaga|Jachimek Museum Bytom

Brak w magazynie

Opis

🗓Data 7.06.23
⏰Start 20:00
📌Museum Music Republic, plac Sobieskiego 2, 41-902 Bytom
⚡️Pojedynek STAND-UP⚡️
🔴 BILETY:
60 PLN
🔴 Sprzedaż biletów online:

https://www.marcinwojciech.pl/7_0623

Wystąpią:
⚡️Ewa Błachnio
⚡️Mariusz Kałamaga
⚡️Tomasz Jachimek
⚡️Marcin Zbigniew Wojciech
Pojedynek Stand-up to Impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 4 komików na scenie i nowe świeże teksty. Każdy daje jeden temat, na który wszyscy muszą przygotować premierowy materiał stand-up.

⚡️ MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH ⚡️Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 17 lat na scenie. Ma ponad 25 MLN wyświetleń na Youtube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up’er.
🔴YouTube▶️ https://www.youtube.com/c/MarcinZbigniewWojciech…
🔴 WYSTĘPY▶️https://www.marcinwojciech.pl/bilety/
🔴 INSTAGRAM ▶️ https://instagram.com/marcin_zbigniew_wojciech
🔴 FEJS▶️https://www.facebook.com/MarcinZbigniewWojciech/
🔴 TikTok▶️ https://www.tiktok.com/@mzwstandup
⚡️Ewka Błachnio⚡️
A z tej strony Ewka Błachnio. Pytacie, co tam u mnie… No w porzo jest. Piszę, gram, śpiewam, a co niedzielę prowadzę „Fakty Autentyczne”. Kiedyś byłam widywna z Limem… ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, gram w teatrze w Krakowie wcale niekomediowe role, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie. A propos wpadam do Was z ziomkami na pojedynki stand-upowe, więc widzimy się, co nie? No! To umówieni!
⚡️Mariusz Kałamaga⚡️
Mariusz Kałamaga – na codzień budzi ludzi w RMF FM i tam go tylko słychać. Wieczorami wychodzi ze swojej żeremi i budzi ludzi ze sceny i tam go widać. “Żarty z Wąsem” to zestaw spostrzeżeń, przemyśleń, doświadczeń komika, które opowiada w myśl: Czyń BOBRO miej dystans, ssij a będzie Ci ssane. Duża dawka, energii i próba pozytywnego spojrzenia na ten żywot człowieka miejmy nadzieję poczciwego. od Abelarda Gizy” Randomowy typ “Zajebiście mówisz po polsku” Każdy po występie “Śmiesznie wyglądasz” Jego Mama Wpadajcie! 😁

⚡️Tomasz Jachimek ⚡️
Tomasz Jachimek – Związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomentujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.

✅Prosimy o wcześniejsze przyjście aby zająć jak najlepsze miejsca. Bilety są nienumerowane

**************************************************************
✅UWAGI:
❌Wydarzenie odbędzie się na aktualnie obowiązujących zasadach sanitarnych.
❌Kupując bilet Kupujący oświadcza że nie jest na kwarantannie oraz że jest zdrowy.
❌ Wydarzenie dla dorosłych!
❌Zakaz nagrywania wydarzenia!
❌Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletu

Informacje dodatkowe

Data

wrzesień

Marcinwojciech.pl © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.