Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

22.04.24 BRZESKO Pojedynek  STAND-UP Wojciech|Błachnio|PAŁBUSKI|jachimek RESTAURACJA RZYM g.20:15

80,00

Sprzedaż bez opłat serwisowych tylko na www.marcinwojciech.pl

Brak w magazynie

Opis

🗓Data 22.04.24
⏰Start 20:15
📌Restauracja RZYM Brzesko , Dworcowa 8, 32-800 Brzesko
⚡️Pojedynek STAND-UP⚡️

🔴 BILETY:
60 PLN (przedsprzedaż)
80 PLN (dzień występu)

🔴 Sprzedaż biletów online:
https://www.marcinwojciech.pl/220424

Wystąpią:
⚡️Ewa Błachnio
⚡️Michał Pałubski
⚡️Tomasz Jachimek
⚡️Marcin Zbigniew Wojciech

Pojedynek Stand-up to Impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 3 komików i komiczka na scenie i nowe świeże teksty. Każdy daje jeden temat, na który wszyscy muszą przygotować premierowy materiał stand-up.

⚡️ MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH ⚡️Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 17 lat na scenie. Ma ponad 25 MLN wyświetleń na Youtube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up’er.
🔴YouTube▶️ https://www.youtube.com/c/MarcinZbigniewWojciech…
🔴 WYSTĘPY▶️https://www.marcinwojciech.pl/bilety/
🔴 INSTAGRAM ▶️ https://instagram.com/marcin_zbigniew_wojciech
🔴 FEJS▶️https://www.facebook.com/MarcinZbigniewWojciech/
🔴 TikTok▶️ https://www.tiktok.com/@mzwstandup
⚡️Ewka Błachnio⚡️
A z tej strony Ewka Błachnio. Pytacie, co tam u mnie… No w porzo jest. Piszę, gram, śpiewam, a co niedzielę prowadzę „Fakty Autentyczne”. Kiedyś byłam widywna z Limem… ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, gram w teatrze w Krakowie wcale niekomediowe role, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie. A propos wpadam do Was z ziomkami na pojedynki stand-upowe, więc widzimy się, co nie? No! To umówieni!
⚡️Michał Pałubski⚡️
Michał Pałubski aktor i komik, którego poznała i pokochała publiczność w całej Polsce. Wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Oto Michał Pałubski – nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

⚡️Tomasz Jachimek ⚡️
Tomasz Jachimek – Związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomentujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.

✅Bilety są nienumerowane

✅Nie trzeba drukwać biletu

✅UWAGI:
❌Wydarzenie odbędzie się na aktualnie obowiązujących zasadach sanitarnych.
❌ Wydarzenie dla dorosłych!
❌Zakaz nagrywania wydarzenia!
❌Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletu

Informacje dodatkowe

Miejscowość

Brzesko

Marcinwojciech.pl © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.