Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

16.10.23 STAND-UP WODZISŁAW ŚL. Pojedynek stand-up Kamaro

70,00

16.10.23 STAND-UP WODZISŁAW ŚL. Pojedynek stand-up Kamaro

18 w magazynie

SKU: 16.10.23 STAND-UP WODZISŁAW ŚL. Pojedynek stand-up Kamaro Kategoria: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Identyfikator produktu: 14378

Opis

📌Data 16.10.23
⏰Start 20:00
📌Restauracja Kamaro Adres: osiedle Przyjaźni 31B, 44-300 Wodzisław Śląski
⚡️Pojedynek STAND-UP⚡️
🔴 BILETY:
50 PLN (przedsprzedaż)
70 PLN (dzień występu)
🔴 Sprzedaż biletów online:
https://www.marcinwojciech.pl/161023

Wystąpią:
⚡️Marcin Zbigniew Wojciech
⚡️Ewa Błachnio
⚡️Karol Kopiec
⚡️Jasiek Borkowski
Pojedynek Stand-up to Impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 4 komików na scenie i nowe świeże teksty. Każdy daje jeden temat, na który wszyscy muszą przygotować premierowy materiał stand-up.

⚡️ MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH ⚡️Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 17 lat na scenie. Ma ponad 25 MLN wyświetleń na Youtube. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up’er.
🔴YouTube▶️ https://www.youtube.com/c/MarcinZbigniewWojciech…
🔴 WYSTĘPY▶️https://www.marcinwojciech.pl/bilety/
🔴 INSTAGRAM ▶️ https://instagram.com/marcin_zbigniew_wojciech
🔴 FEJS▶️https://www.facebook.com/MarcinZbigniewWojciech/
🔴 TikTok▶️ https://www.tiktok.com/@mzwstandup
⚡️EWA BŁACHNIO⚡️
A z tej strony Ewka Błachnio :). Pytacie, co tam u mnie… No w porzo jest. Piszę, gram, śpiewam, a co niedzielę prowadzę „Fakty Autentyczne” :). Kiedyś byłam widywna z Limem… ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, gram w teatrze w Krakowie wcale niekomediowe role, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie. A propos wpadam do Was z ziomkami na pojedynki stand-upowe, więc widzimy się, co nie? No! To umówieni! 🙂
⚡️KAROL KOPIEC⚡️ – stand-uper, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w kilku sezonach “Comedy Central prezentuje”, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie telewizji TVN. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również w TVP2 w takich programach jak: “Dzięki Bogu już weekend” oraz “Tylko dla dorosłych”.

⚡️JASIEK BORKOWSKI⚡️ Jeden z bardziej rozpoznawalnych, undergroundowych stand-uperów, występujący na scenie od 2010 roku. Komik nieokiełznany, kierujący się głównie emocjami. Przeplatanie dziwnych historii z tymi śmiesznymi oraz dodawanie garściami skrajnych emocji do występu to jego codzienność. Bardzo wyluzowany nerwus i bardzo nerwowy luzak. Jedyny w swoim rodzaju. W swoich występach pokazuje świat, który już znamy, natomiast punkt widzenia Jaśka zmienia ten świat o 180 stopni. Niektórzy wracają tam z tęsknotą, a niektórzy bez tęsknoty.

✅Prosimy o wcześniejsze przyjście aby zająć jak najlepsze miejsca. Bilety są nienumerowane

.

**************************************************************
✅UWAGI:

❌ Wydarzenie dla dorosłych!
❌Zakaz nagrywania wydarzenia!
❌Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletu

Informacje dodatkowe

Miejscowość

Kraków

Data

wrzesień

Marcinwojciech.pl © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.